Vážení zákazníci, využijte služby Rozvoz zboží až do domu! Platí pro okolí HK, více v sekci Vše o nákupu.

Doprava a platba

Doprava 

Vzhledem k charakteru výrobků bohužel není možno zboží rozesílat pomocí přepravních společností.Nabízíme vám dvě možnosti odběru zboží.

Osobní odběr

Kde: Ranč Bělečko, adresa: Bělečko 21, Býšť (15 km od Hradce Králové).
mapa: https://mapy.cz/zakladni?x=15.9591818&y=50.1533959&z=16&source=firm&id=12919544&q=ran%C4%8D%20b%C4%9Ble%C4%8Dko

Kdy: Kdykoli po telefonické domluvě na tel. č. 732 511 216. Zboží bude připraveno k odběru standardně nejpozději do tří dnů od objednání. O stavu vaší objednávky budete informováni e-mailem. Prosíme vyzvedněte si zboží co nejdříve, jedná se většinou o chlazené výrobky s omezeným datem spotřeby. 

Za osobní odběr neúčtujeme žádné poplatky. 

 

Doručení až do domu!

Zákazníkům z Hradce Králové a blízkého okolí nabízíme možnost doručení zboží až do domu! Zboží rozvážíme osobně a po celou dobu přepravy je uchováváno v chladu. V objednávce vyberte možnost "Doručení až do domu". Po obdržení objednávky vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme se s vámi na termínu doručení. Doručujeme do Bělečka, Hoděšovic, Býště, Hradce Králové, Pardubic a blízkého okolí, po domluvě případně jinam.

Cena rozvozu: zdarma při objednávce nad 400 Kč, při nižší částce bude k hodnotě objednávky připočteno dopravné o výši 39 Kč. 

 

Platba

Při osobním odběru i doručení až do domu lze platit hotově či kartou pomocí přenosného terminálu. Za platbu nejsou ze strany e-shopu Ranč Bělečko účtovány žádné poplatky. V případě platby v hotovosti vás prosíme o placení co nejpřesnějším obnosem peněz. Děkujeme.
Přijímáme standardní platební karty - VISA, MasterCard. Nelze platit kartou American Express.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.